Akční hry

0

Přijďte si zahrát skvělé online hry

Víte, že hry rozvíjejí fantazii? Nejedná se o zbytečné lenošení, ale hry pomáhají jak v rozvoji tak i relaxaci. Herní server HerniBox má pro vás přichystané jen ty nejlepší online hry. Jednotliví hráči můžou mezi sebou soupeřit v počtu bodů, které dostávají za spuštění hry a také komentáře. Buďte aktivní na serveru a získejte spoustu bodů.

U nás naleznete hry pro dívky, strategie, oddechové hry, skákačky, sportovní hry a mnohem více. Veškeré zveřejněné hry prošly důkladnou kontrolou hratelnosti.

Online hry, které zaženou nudu

Venku prší nebo jste ve škole a nudíte se? Tak to je další důvod, proč jít hrát na HerníBox. Můžete si v komentářích popovídat s ostatními hráči, spravovat svůj profil a sbírat další skóre.

Navíc zde máme hry, které zabaví jak holky, tak i kluky. Kluci si najdou zálibu v akčních hrách nebo strategiích a holky naopak v oblékání dívek, líčení a nakupování.

Pokud tedy máte dlouhou chvíli a vysedáváte ve škole, v práci nebo doma, tak u nás na vás čeká spoustu hráčů, kteří chtějí s vámi soupeřit o body.

Určitě se těšíme na vaši návštěvu a na konec si sepíšeme funkcemi, kterými disponuje náš herní server HerníBox.

  • Propracovaný bodovací systém
  • Vlastní herní profil
  • Jednoduchá registrace
  • Komentáře
  • Spoustu hráčů, kteří na vás čekají!
0

Duke Nukem

Popis hry Duke Nukem

Duke nuken 1

Hra Duke Nukem byla vyvinuta roku 1991 společností Apogee Software, Ltd.. Příběh hry se odehrává v roce 1997, co v době vývoje byla budoucnost. Hra je tedy Sci-fi. Dr. Proton je šílený vědec, který se snaží podmanit si svět pomocí jím vytvořené armády robotů a Duke Nukem je najat CIA aby Protona zastavil. První epizoda hry začíná v zničeném městě Los Angeles. V druhé episodě Duke Nukem následuje Dr. Protona do jeho tajné měsíční základny. Ve třetí episodě dr. Proton uteče do budoucnosti a Duke Nukem ho následuje skrz časoprostor, aby konečně zastavil jeho šílené řádění.
Kluky vždy lákaly výzvy a závodění. Závodní hry online na webu www.zavodnihry.org.
 


Rok vydání:
 1991

Druh hry:  Akční hra

Výrobce: Apogee Software, Ltd.

Stáhnou hru Duke Nukem

Obrázky ze hry SimCity

2

Dyna Blaster

Popis hry Dyna Blaster

 

Dyna Blaster byla vydána již roku 1991 společností Hudson Soft.  Přes to, že je byla publikována již v roce 1991 je hra již dalo by se říci pokračováním ještě starší hry Bomberman, která vyšla roku 1983. Uvědomme si, že v roce 1983 v čechách neměl počítač prakticky nikdo a v roce 1991 téměř nikdo. Dyna se v minulosti stala velmi populární a byla nainstalována téměř na každém stroji.

 

Dyna Blaster

Ve hře kladete bomby tak, abyste se dostali v jednolivých levelech až do cíle. Hra má mnoho levelů a po několika úvodních to již není žádná sranda. V Dyně Blaster se objevůjí různé bonusy, které Vám například pomohou procházet zdmi, nebo pokládat více bomb najednou ( normálně můžete položit maximálně jednu bombu.

 

 

 

Rok vydání: 1991

Druh hry:  Akční hra

Výrobce: Hudson Soft

 

 

Stáhnout hru Dyna Blaster

 

Obrázky ze hry Dyna Blaster

0

DOOM


Popis hry Doom

Doom je legendární FPS hororová a trochu scifi střílečka, která vznikla roku 1993 společností id Software, Inc.  Tvojí misí v Doomu je zachránit planetu od Démonů. Hra je podobná Wolfnsteinovi 3D, nicméně Doom je strašidelnější a ve hře je mnohem více krve. Přeji mnoho zábavy při hraní této hry.

Doom

 

Rok vydání: 1993

Druh hry:  Akční hra, střílečka

Výrobce: id Software, Inc.

 

Stáhnout hru Doom

 

Obrázky ze hry Doom

 

 

0

Prince of Persia


Prince of PersiaPopis hry Prince of Persia

Tato hra byla publikována v roce 1990 společností Brøderbund Software, Inc.  Prince of Persia se stala v minulosti velmi populární. Je to akční hra, ve které musíte zapojit svůj důvtip. Ve hře je Vaším úkolem vysvobodit princeznu od zlého sultána, nicméně aby se Vám to povedlo musíte projít všemi dvanácti levely, ve kterých Vás čekají pasti, kterých je ve hře opravdu hodně.

 

Rok vydání: 1990

Druh hry:  Akční hra

Výrobce: Brøderbund Software, Inc.

 

Stáhnout hru Prince of Persia

Obrázky ze hry Prince of Persia

 

0

WOLFENSTEIN 3D

Popis Wolfensteinu 3D

Hra Wolfenstein ( také známá jako WolfGS, Wolfenstein 3D: The Claw of Eisenfaust, Wolfenstein 3-D, Wolf3D ) byla publikována již v roce 1992 společností  Apogee Software, Ltd.,. Touto starou hrou jsou dodnes inspirovány mnohé moderní hry. Wolfenstein vlastně položil základ pro FPS (first person shooter ) hry.  Ve hře vystupuješ jako Americký voják zajatý nacity a v každém kole je tvým úkolem se z toho dostat. Ve hře čelíš vojákům, psům, mutantům a dalším.

Rok vydání: 1992

Druh hry:  Akční hra, střílečka

Výrobce: Apogee Software, Ltd.

 

Stáhnout hru Wolfenstein 3D

Manuál ke hře

Obrázky ze hry Wolfenstein 3D

 

http://starehry.poggo.cz/