Střílečky

0

Duke Nukem

Popis hry Duke Nukem

Duke nuken 1

Hra Duke Nukem byla vyvinuta roku 1991 společností Apogee Software, Ltd.. Příběh hry se odehrává v roce 1997, co v době vývoje byla budoucnost. Hra je tedy Sci-fi. Dr. Proton je šílený vědec, který se snaží podmanit si svět pomocí jím vytvořené armády robotů a Duke Nukem je najat CIA aby Protona zastavil. První epizoda hry začíná v zničeném městě Los Angeles. V druhé episodě Duke Nukem následuje Dr. Protona do jeho tajné měsíční základny. Ve třetí episodě dr. Proton uteče do budoucnosti a Duke Nukem ho následuje skrz časoprostor, aby konečně zastavil jeho šílené řádění.
Kluky vždy lákaly výzvy a závodění. Závodní hry online na webu www.zavodnihry.org.
 


Rok vydání:
 1991

Druh hry:  Akční hra

Výrobce: Apogee Software, Ltd.

Stáhnou hru Duke Nukem

Obrázky ze hry SimCity

0

DOOM


Popis hry Doom

Doom je legendární FPS hororová a trochu scifi střílečka, která vznikla roku 1993 společností id Software, Inc.  Tvojí misí v Doomu je zachránit planetu od Démonů. Hra je podobná Wolfnsteinovi 3D, nicméně Doom je strašidelnější a ve hře je mnohem více krve. Přeji mnoho zábavy při hraní této hry.

Doom

 

Rok vydání: 1993

Druh hry:  Akční hra, střílečka

Výrobce: id Software, Inc.

 

Stáhnout hru Doom

 

Obrázky ze hry Doom

 

 

0

WOLFENSTEIN 3D

Popis Wolfensteinu 3D

Hra Wolfenstein ( také známá jako WolfGS, Wolfenstein 3D: The Claw of Eisenfaust, Wolfenstein 3-D, Wolf3D ) byla publikována již v roce 1992 společností  Apogee Software, Ltd.,. Touto starou hrou jsou dodnes inspirovány mnohé moderní hry. Wolfenstein vlastně položil základ pro FPS (first person shooter ) hry.  Ve hře vystupuješ jako Americký voják zajatý nacity a v každém kole je tvým úkolem se z toho dostat. Ve hře čelíš vojákům, psům, mutantům a dalším.

Rok vydání: 1992

Druh hry:  Akční hra, střílečka

Výrobce: Apogee Software, Ltd.

 

Stáhnout hru Wolfenstein 3D

Manuál ke hře

Obrázky ze hry Wolfenstein 3D

 

http://starehry.poggo.cz/